| SimonaNicoleta20 a întrebat:

Am 22 de ani si nu am avut nicio relație până acum, nu am experiență deloc cu baietii.
Cand o să am pe cineva cum sa ma comport? Eu sunt o fire mai timida dacă o să il plictisesc?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fi tu însuti draguto. Evita tăcerea, discuta cu el fără nici o jena, sau teama ca va râde sau te va judeca, dar ai grija cu cine te cunoști ca unii sunt parșivi rău, si s-ar putea sa profite de bunătatea ta.

Răspuns Apreciat de Editori
| gogugogugogu a răspuns:

Te comporti normal, cum iti place sa fii zi de zi, in acest fel cel de langa tine va sti din prima zi ce fel de om esti, nu are rost sa te prefaci ca esti altfel. Cand vei gasi un partener compatibil, nu o sa-l plictisesti, totul e sa gasesti pe cineva care sa te placa asa cum esti si reciproc.

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Ai terminat liceul intr-o clasă mixtă?

| timidu89 a răspuns:

Care e formula intineririi? Aveai 24 ani cu luni in urmawinking

| Cheo0S a răspuns:

Data nu e dobitoc o sa te vrea asa cum esti