| efimash a întrebat:

Am 24 de ani, duc o viata sexuala regualata de 4 ori pe saptamana, dar am o problema de fiecare primul numar e foarte scurt o minuta sau doua. Dar deja al doilea numar este mai lung. De ce de fiecare data primul numar e foarte scurt?

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Este posibil ca o astfel de manifestare sa se produca din cauza faptului ca inaintea fiecarui prim contact sexuale dorinta si excitabilitatea ta sa depaseasca limita surescitarii. Probabil ca in timp se va mai atenua acea stare de excitare provocata de dorinta intensa de a intretine acte sexuale si lungimea primului contact sa devina unul normal de 7-10 minute. Multa sanatate!

| Emilian65 a răspuns:

La primul numar esti dornic sa cuceresti reduta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti foarte excitat. Se mai intampla.

| cyupaku a răspuns:

Dorinta este mare iti place mult de persoana care faci dragoste