| anonim_4396 a întrebat:

Am 3000 euro salariu, ce as putea sa fac de acesti bani, ca nu am nevoie de casa, masina blahblah. Deci, a stept rapunsirle voastre, cat mai orginale.

20 răspunsuri:
| Heather2001 a răspuns:

Sa platesti o prostituata sa ti-o sugarolling on the floor

| sylar2007 a răspuns:

Ai tu 3000 de euro cum am eu 10.000 de eurolaughing)

| MiK3L a răspuns:

Ca ce lucrezi?

| sltlp a răspuns:

Amd eja minuni de genu, iar produesel ios nu ma pasioneaza

| Alyceee a răspuns:

Ia-ti o nevasta...

| aida123 a răspuns:

Vrei sa ne faci invidiosi sau care-i faza? laughing Si am alocatia de la scoala 10 000 de euro smug Acuma tu esti invidoaslaughingrolling on the floor Te rog eu : Fa-ne o favoare si mooori! :d laughing)

| sltlp a răspuns (pentru aida123):

Fa-mi tu mie uan, si poate o sa fi mai fericita, bine?

| sylar2007 a răspuns (pentru sltlp):

Nu sti sa scrii corect si ai atata salar? nu prea te duce mintea

| aida123 a răspuns:

Tu daca ai 3000 euro salariu pe luna, ar trebui sa lucrezi ca manager IT sau mai stiu eu ce,, deci ar trebui sa ai facultate, si tu nici nu stii sa scrii corect?rolling on the floor

| Annie2498 a răspuns:

Investeste`i intr-o casa de copii.

| MasK2 a răspuns:

Foloseste-i drept servetele.

| simona223 a răspuns:

Poti face foarte multe lucruri cu ei.sa-ti iei telefon.tableta.haine.sa dai o petrecere. sper ca te-am ajutat

| Diiiidi a răspuns:

Care e meseria ta?thinking
ai putea da party \:d/,cumparaturi,ia-ti un telefon nou, un laptop, ipad de ce ai nevoie...

| CrazyJoker a răspuns:

laughing te ajut eu...baga-i la mine in cont ca eu am ce face laughing)) cu eiwinking so.bafta big grin

| florin193 a răspuns:

Fa-ti abonament la curvewinking

| BestHelper a răspuns:

Sa dormi pe strada cam asta poti sa faci fara casa si masinawinking

| madalin1008 a răspuns:

Pai ia-ti un ferrari sau mai da si la alti apropo ca ce lucrezi sa stiu sa urmez si eu cariera ta (idul meu iliemada44)

| pitika_1557 a răspuns:

Investeste`i ca sa faci si mai multi smug

| Seniorita17 a răspuns:

Damii mie

| alutzautza a răspuns:

In primul rand sa m ii dai mie sau sa iesi cu prieteni sati cumperi un moror diesel l5 sau sa dai o petrecere ca la o nunta bafta FUNDA?