| Jounin32155237784 a întrebat:

Am 8 cm in marime la penis in lungime si 1 in latime, sunt niste prezervative care ar putea sa fie pe marimea mea?

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Firmele producatoare de prezervative NU fabrica o marime care sa fie atat de mica incat sa se potriveasca pe ''putulica'' ta. laughing Cel mai mica marime a unui prezervativ fabricat este de 178 mm lungime (circa 18 cm) si cu latimea aplatizata de 43-44 mm, adica pentru un penis cu diametrul/grosimea de circa 2, 7-3, 0 cm si perimetrul de minim 9 cm. Multa sanatate!

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Da, frunza de sarma ca altceva nu mai e, pacat ca nu esti african.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Stai sa vezi ca la puscarie cand o sa scapi sapunul o sa simti tu diferenta la marimea penisului exact ca si cu+rvele. Iar daca domane fereste sa zicem ca se vor termina tigariile nu pot sa spun decat un singur lucru o sa fi o fetita foarte frumoasa ca in celula nu o sa fi singurel o sa mai ai vreo 7 colegi in celula, asa ca cu Dumnezeu in ainte. Ce tara de rahat.

| Spartacus12345 a răspuns:

Poate exista si prezervative speciale sau facute la comanda, dar eu stiu ca un prezervativ normal il intanzi cat vrei tu pentru a fi suficient de mare pentru penisul tau. Dar ai 8 cm in erectie sau cand e normal?