| Andreyyy18 a întrebat:

Am abonament la orange de 2 ani si am facut de curand inca un abonament (tot pe numele meu) si azi am primit pe unul din telefoane ca s-a emis factura (dubla de cat de obicei si nici nu aveam cost)
Acum se emite o factura pentru ambele abonamente?

Răspuns Câştigător
| sufletranit_5626 a răspuns:

Da, asa am si eu pe Vodafone, 2 abonamente, 2 telefoane pe acelasi nume iar pe amandoua telefoane iti arata factura a celor 2 ab.in total

2 răspunsuri:
| roxy_2350 a răspuns:

Daca ai mai multe abonamente pe acelasi nume posibil sa vina factura cumulata. si la mine e la fel. ai o singura factura pentru 2 abonamente si o singura suma de plata.

Răspuns utilizator avertizat