| SkyZ0 a întrebat:

Am activat pe un nokia 5030 cod pentru blocarea tastelor cand l-am introdus a fost 12345 apoi dupa ce am incercat sa-l deblochez nu a mai mers si imi cere security code introduc 12345 si zice code error ce pot face funda urgenttttttttt

Răspuns Câştigător
| TPUSenior01 a răspuns:

Poate ai lasat telefonul la altcineva si a umblat si a scris paroila gresit nestiundo am patit si eu asta dar dp 30 min trece sau daca e altceva poate sa defectat du-te la un seid de telefoane SPER K TE-AM AJUTAT