| anonim_4396 a întrebat:

Am aflat ca baiatului pe care il plac ma place...am aflat de la o sursa de incredere.Dar el e prea timid ca sa recunoasca.Ce sa fac? Sa ii zic ca il cred dragut? Help puppy dog eyes

3 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Da ar trebui sa ii zici. daca zice ceva zici ca glumeai si gatahappy

| Picasso a răspuns:

Daca ai tupeu te duci la el il saruti pe obraz, si ii soptesti la ureche ca astepti sa fi invitata de el in oras smug Succes tongue

| paaauul a răspuns:

Pai ar trebui sa ii dai de inteles ca si tie iti place de el. Daca esti timida ii zici mai pe ocolite si o sa'si dea seama ca iti place de el si atunci el isi va da drumul signur la guritawinking. funda?batting eyelashes