| d0pex a întrebat:

Am aflat că fosta mea soție se întâlnește cu un bărbat căsătorit. Să-i spun soției?

Răspuns Câştigător
| Oana900 a răspuns:

Spune-i, nu mai sta pe ganduri, o sa fie trista cand o sa afle, dar, macar nu o sa traiasca in minciuna.

9 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Soției tale, sau a lui? În al doilea caz, la ce ți-ar folosi?!?

| SG1995 a răspuns:

Hm să ghicesc, ia te-a părăsit din aceleași motive și acum vrei să-i dai peste nas? laughing

| WaterDrop a răspuns:

Daca tii neaparat sa te razbuni, da.

| vocea a răspuns:

Fa ce iti place sa faci, e mai bine sa regreti ceva ce ai facut decat ceva ce nu ai facut.

| DavidoffUser a răspuns:

Ce treaba mai ai tu cu fosta sotie? atat de imatur esti de intrebi chestii d-astea pe TPU? Vezi-ti fratioare de familia ta.

| Kira5854 a răspuns:

Atat fosta ta sotie, cat si barbatul insurat cu care aceasta se intalneste sunt adulti cu discernamant. Atata timp cat acest lucru pe tine nu te afecteaza, nu are rost sa ii spui sotiei lui, mai ales ca nu stii de ce el nu ramane cu femeia de langa el, de ce ea l-a ales pe el. Ar fi un gest total copilaresc si nedrept sa te implici in asta, iar incepe de urma si tu vei fi tras la raspundere, gandeste-te mai bine daca vrei sa ii spui sau nu.

| Mak99 a răspuns:

Panarama fosta ta sotie, la fel ca multe femei... happy

| IonicaIonescu a răspuns:

Da. lol xd