| Pyskiss a întrebat:

Am aflat o veste nasoala. dar mno nu stiu ce sa fac. sper ca am facut ce trebuie, daca nu corecteazama tu.In tot acest timp cat am fost desp. de fosta ea era impreuna cu un coleg de cls. de`al ei.Adica ea mi-a zis. ca a fost imrpeuna cu altul fiindca doua colege de clasa au inebunito sa fie cu el, fiindca el e mort dupa ea, mi-a zis pe mes. si am intrebat daca la sarutat si a iesit, am sunato si am vorbit calm cu ea. si a zis ca nu stie cum sa scape de el cat mai repede, si nu crede ca ar ma iavea sanse la mine. si am zis ca o iert, ca oricum am fost amici, si ca o iubesc si sa fim din nou impreuna, chair daca ma ranit. am facut o alegere buna, acum ea vrea sa se desparta de el pentru mine? ce zici. sau sarutat de mai multe ori erau impreuna ccam 3 saptamani. ce zici. e o greasala ce-am facut? o iubesc dar ma ranit... doua colege de clasa dea ei au boala pe o alta colega dea ei. colega aia pe care au boala alea 2 ii place de un baiatt, baiatului ii place de fosta cele doua colege au inebunito pe fosta sa se combine cu el ca sa ii faca in ciuda la ea, ea s-a combinat cu el si au stat 1 luna impreuna si acum sunt impreuna...si vrea sa se desparta ca nu-l suporta. si ca ar vrea o relatie cu mine, si am acceptato
nu stiu ce sa zic,

3 răspunsuri:
| GrosuPatrisia a răspuns:

Doamne, nu stii cat m-am chinuit sa inteleg ce-ai scris acolo...lasa fetele si pune-te serios cu burta pe carte!

| Maditzaa16 a răspuns:

Daca tu crz q e bine ce ai facut si tie o sa iti fie bine pentru ca o iubesti atc e decizia ta! Baietii ca tine nu prea se gasesc dar oricum sperA ca ea sa numai faca asta si vorbiti happy! O sa ai de invatat dn asta

| Andraasdfg a răspuns:

Este strict alegerea ta daca ii acorzi a 2-a sansa sau nu, dar gandeste-te la 2 lucruri: 1. daca a facut asta o data, cu siguranta o va face si a 2-a oarawinking si cu toate astea, oricine merita si o a 2-a sansa. A gresi e omenesc, a ierta este divinwinking succes