| Ginacici a întrebat:

Am ajuns la spital din cauza dezvirginarii, am dat in hemoragie, de ce? Plzzz, astept răspunsuri.

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Fiindca aveai un himen foarte bine vascularizat. Se mai intampla.

| Ginacici explică (pentru Brigaela):

Poti sa mi explici mai pe larg putin te rog in cateva cuvinte mi-a curs 3 ore sange si a trebuit să mă curețe doctorul mi-a găsit niște cheaguri m-a durut f tare m-a dus cu taga de la etajul 9 că pierdeam enorm de mult sange se poate si din cauza lui că a fost dur? Mersiii multtt

| Ginacici explică (pentru Brigaela):

Minute | Ginacici explică:
Poti sa mi explici mai pe larg putin te rog in cateva cuvinte mi-a curs 3 ore sange si a trebuit să mă curețe doctorul mi-a găsit niște cheaguri m-a durut f tare m-a dus cu taga de la etajul 9 că pierdeam enorm de mult sange se poate si din cauza lui că a fost dur? Mersiii multtt

| Brigaela a răspuns (pentru Ginacici):

Eu nu stiu daca el a fost dur, dar hemoragiile masive nu apar mai frecvent in cazul violurilor decat in cazul actelor sexuale consimtite. Cel mai probabil himenul tau avea multe vase de sange, unele mai mari si asata a dus la sangerarea masiva. Se intampla rar, dar nu pune probleme serioase. Normal ca a gasit medicul cheaguri de sange, o parte din sange s-a coagulat pana ai ajuns tu la spital. Iti poti face niste teste de coagulare daca in general sangerezi mult. Daca nu, inseamna ca a fost doar o intamplare. Ginecologul care te-a consultat iti poate spune daca aveai si leziuni vaginale care s-ar explica prin brutalitatea extrema a actului sexual

| Ginacici explică (pentru Brigaela):

Multumesc fff mult

10 răspunsuri:
| Alexandru0007 a răspuns:

Deci tu ai ajuns la spital si in loc sa-i ii intrebi pe medici stai cu tel in mana si intrebi aici? pff.

| Ginacici explică (pentru Alexandru0007):

Am plecat de la spital si nu sunt in ro

| mihai69 a răspuns:

Dacă tot ești la spital, întreabă un medic - te va lămuri mult mai bine.

| Emilian65 a răspuns:

Din cauza ca prietenul tau te-a penetrat dur si a lucrat pana te-a spart.

| minrest a răspuns:

Cred ca ai suferit o ruptura vaginala. Intreaba doctorul.

| kandaraki a răspuns:

Intreaba medicii daca tot esti in spital