| CravataAlbastra a întrebat:

Am auzit ca daca-ti incepi viata sexuala trebuie sa te ți de ea, e adevarat? Daca da, de ce?

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Aberatii

| RAY a răspuns:

In caz contrar vine Lilith la tine si te violeaza ea personal https://ro.wikipedia.org/wiki/Lilith
de asta eu nu am contact de frica ei

| Violleta2022 a răspuns:

Cineva a ras de tine!

| Andreeush a răspuns:

Cine ți-a zis așa ceva?

| Frank51 a răspuns:

Am auzit ca nu e bine sa asculti ce auzi de la altii.

| Holiday a răspuns:

Nu "trebuie", ca nu patesti nimic daca intrerupi, dar ce rost ar avea sa faci asta?! E o vorba "tragi, nu tragi, vremea pustii trece", asa ca...

| Plato a răspuns:

Si daca nu te tii, ce se intampla? Intri in sevraj sau ti-o amputeaza?

| CravataAlbastra explică (pentru Plato):

laughing))) bine spus. eu nu am afirmat nimic, doar am intrebat despre ce am auzit.

| Toteu78 a răspuns:

Da bre. E ca la servici. Odată ce l ai te ții de el, altfel te da afară

| CipiA a răspuns:

Da, pentru ca de ce nu?

| milanvinovatul a răspuns:

Daca nu te tii de ea ti se ofileste man, e jale.