| CravataAlbastra a întrebat:

Am auzit ca odata cu inceperea vietii sexuale se vor lăsa sânii la fete, e adevarat? Ce schimbari fizice au loc?

12 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

1. Nu.
2. Niciuna.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Nu are loc nicio schimbare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In afara de faptul ca se rupe implicit himenul, mari schimbari nu prea poti sa spui ca vor avea loc, se pot intampla lucruri, de exemplu sa i se deregleze ciclul pentru o perioada

| CravataAlbastra explică (pentru anonim_4396):

Normal,pe astea le stiu, dar ma gandeam si la altele. na daca nu stiu big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da au loc o grămadă de schimbări fizice și psihice, nu neapărat lăsarea sânilor și multe altele.

| Stropdeploaie a răspuns:

Mai degraba cu trecerea anilor! Cu modul de viata! Smd!

| CravataAlbastra explică (pentru Stropdeploaie):

La asta m-am gandit si eu... poate cine mi-a zis a patit lucrul acesta, lasarea sânilor, din alte cauze care au coincis cu perioada in care si-a inceput viata sexuala.

| Stropdeploaie a răspuns (pentru CravataAlbastra):

Da este posibil si acest lucru! Dar depinde de curpul fiecareia! Si structura genetica!

| Aldutssss31 a răspuns:

Nu este deloc adevarat.Cine te-a mintit?

| queneen a răspuns:

La mine nu a fost nicio schimbare fizica. Sanii nu s-au lasat dar am inteles ca asta depinde si daca ii ai mari sau nu

| CravataAlbastra explică (pentru queneen):

Si daca sunt mari s-ar putea lasa? Dar de ce sa se lase sânii din cauza sexului?

| queneen a răspuns (pentru CravataAlbastra):

Daca sunt destui de mari se lasa.Eu am prietene care si-au inceput viata sexuala si au sanii mari si s-au lasat.
Poti citi aici motivele pentru care se lasa sanii https://www.art-estetica.ro/......sanii.html