| hgfgffgf a întrebat:

Am auzit un caz în care un băiat de 17 ani a strangulat-o pe o colegă de liceu mai mare ca el, pe o bancă dintr-un parc din Iași. Se pare că tânărul făcuse o obsesie pentru ea și și-au dat întâlnire pentru că el vroia să-i spună că o place și să se împrietenească dar când fata i-a spus lui că nu vrea să fie cu el, băiatul a strangulat-o și a omorât-o, lăsând-o pe ea fără suflare, pe acea bancă...Ciudat este că fetele sunt atrase de astfel de băieți, cu tulburări de comportament și ciudați.
Ce văd fetele la astfel de băieți atât de atrăgător?
O fi din cauza imaturității lor, a fetelor?

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Asta si pentru ca nu noi decidem de cine suntem atrasi fizic,fetele nu au nici o vina ca sunt atrase de un baiat care are probleme si noi baieti ne putem simti atrasi de fete care au pobleme, crezi ca nu exista cazuri de nebune care sunt in stare sa te ucida daca o inseli, repet din nou nu are legatura cu imaturitatea fetelor, indiferent cat de matur esti atractia fizica nu tine cont de cat de matur e persoana respectiva, intelege ca nu noi alegem ceea ce ne atrage, nu e vina fetelor

| kandaraki a răspuns:

Lasa fanteziile si pune mana pe carte!