| Mihaela2022 a întrebat:

Am avut mai demult un iubit.
După ce ne-am despărțit il mai vedeam din intamplare pe stradă si nu îmi mai era dor de el.

Faptul că il vedeam doar pe strada m-a ajutat sa scap de suferință.
Acum dupa 2 ani de zile imi e dor de el si sa sufăr din nou.
El are altă prietenă acum.
In niciun caz nu putem sa ne împacăm.
Trebuie să îl sun, dar nu știu cum sa îi explic că vreau doar sa îl vad.
Îmi e dor de el trebuie sa il vad data trecută așa am scăpat de suferință.
Credeți că dacă il voi vedea o sa sufăr mai mult?
Sau ar fi bine sa il vad ca să imi treacă starea asta? Sunt în depresie

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

E doar un moft atat, ce iubire, ce suferinta, te deranjeaza ca e indiferent cu tine, nu exista iubire feminina

| Andreeush a răspuns:

După doi ani de zile încă te mai găsești la el?
Ar fi cazul să nu îl suni, să nu îl cauți, mai ales că el are deja pe altcineva.

| Dana1999 a răspuns:

De ce vrei tu sa suferi? Nu mai bine cunosti băieți noi? Sunt atatia băieți interesanti pe care nu i cunosti. Da le o sansa!

| xilef123 a răspuns:

Vezi-l si vezi dupa aceea ce si cum