| Munteanuana2512 a întrebat:

Am avut menstruatie luna trecuta pe 13, insa de doua trei zile am o scurgere maronie, aproape ca nu este scurgere, un fel de pata maronie, o dungulita. pe 13 se presupune ca trebuie sa imi vina. ce poate fi?

7 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Cel mai probabil, este începutul menstrei happy
La unele fete/femei apare o sângerare redusă/maronie 1-2 zile ( la începutul menstruaţiei ) şi/sau 1-2 zile la sfârşitul menstrei.

Toate cele bune.

| IthinkIly a răspuns:

Poate ai răcit la burtă big grin Având în vedere că e vară și nu mai avem grijă de noi îmbrăcându-ne mai gros happy
Fundă?big grin

| Hakuouki a răspuns (pentru IthinkIly):

Da, e mai simplu sa iesi doar in sutien si pantalonii aceia mai scurti ca o pereche de boxeri, nimic de comentat, arata bine, dar putina decenta n-ar strica. happy

| IthinkIly a răspuns (pentru Hakuouki):

Heii, este cald omule, Băieții cum umblă fără tricou, bine, nu toți, dar totuși laughing

| Hakuouki a răspuns (pentru IthinkIly):

Te-am intrebat eu cu ce se imbraca baietii?

| IthinkIly a răspuns (pentru Hakuouki):

Nici pe tine nu te-a întrebat nimeni de pantaloni și sutiene happy

| Hakuouki a răspuns (pentru IthinkIly):

Si m-a oprit asta? big grin