| Mihaela2023 a întrebat:

Am avut o relație cu un băiat dar ne-am despărțit pentru că se comporta urât și câteodată refuza sa vină la întâlniri sau mă suna doar o dată pe zi. Nu părea interesat de această relație. Ulterior am aflat că avea altă prietenă.
Mereu mă intreb unde am greșit? De ce era mai rece cu mine?
Credeți că prietena lui e de vină? sau pur si simplu nu era atras de mine?

5 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Cu ce sa greșești tu? El te-a mintit si înșelat si de aceia nu avea timp de tine.

| SilentRain a răspuns:

Învață ceva din asta, nu mai trage de oamenii care nu te caută și nu își dau interesul
Cu ce ai greșit? Cu absolut nimic la fel și el
Nu poți obliga un om să simtă ceva, pur și simplu nu ești genul lui

| timidu89 a răspuns:

Ma suna o data pe zi, voi vreti sa vorbiti de 10 ori pe zi? laughing Da sex ati facut? A avut alta gagica in paralele, e normal sa ii placa una mai multwinking Eu nu cred ca pot sa iti placa doua tipe la fel de mult, sa te comporti la fel cu amandoua. Capul sus! Impaca-te cu ideea ca te-a folosit, viata merge inainte cu bune si rele.

| FantasyBoy a răspuns:

Un magar si un prost...necinstit si incorect fata de tine.

| luffypk a răspuns:

Nu era persoana potrivita pentru tine, din detaliile pe care le-ai oferit, nu pare ca ai gresit cu ceva fata de el. Se mai intampla, unii oameni sunt naspa. Capul sus si mergi inainte, pana la urma, o sa gasesti o persoana suficient de buna pentru tine care sa te aprecieze cu adevarat.