| anonim_4396 a întrebat:

Am avut sex protejat cu prietena mea, numai când am pus prezervativul pe penis aveam lichid preejaculator pe mana și am atins exteriorul prezervativului. N am mai ejaculat de 24 ore și am urinat de când ejaculasem ultima oara. Am făcut o când ea era în ziua 22 a ciclului. Ea are un ciclu neregulat și luna trecuta ii veniseră în ziua 25 a ciclului. E deja ziua 29 și tot nu i-a venit. Ea are dureri abdominale în partea inferioara, dar și în partea superioară. Durerile sunt diferite fata de cand ii venea menstruația, numai ca în vreo 2, 3 zile a durut o de parca ii venea. Are scurgeri vaginale care arata ca atunci când ii vine menstruația. Aseară a avut dureri de san. Ea a fost răcită și nu prea a putut sa mănânce în ultima vreme, asa ca a slăbit vreo 5 kg într-o săptămână. Întrebarea mea e dacă este normal asa ceva sau dacă este vorba de o sarcina.

2 răspunsuri:
| bogdanbucur a răspuns:

Bai frate,

Da-mi fallow pe insta bucurboggdan_.
iti raspund eu la intrebarile astea nu mai le pune aici ca te i-au astia la misto. pui niste intrebari de tot... sa nu zic

| Travolta02 a răspuns (pentru bogdanbucur):

Ms de idee, dar ai putea sa îmi răspunzi aici la întrebare?