| cactusartier a întrebat:

Am avut sex protejat pe data de 12 noiembrie iar pe 17 a avut loc ovulatia. Astazi am inceput sa imi curga sange si menstruatia trebuia sa inceapa peste patru zile. Tin sa mentionez ca e un flux normal si ca are culoarea rosie deschis. Sunt cumva insarcinata?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Reciteste ce ai scris!
Fiindca acolo i scris clar ca ti-a venit menstruatia, iar cand iti vine, inseamna ca NU poti sa fii gravida!

| Anuskaa a răspuns:

Daca a fost protejat si cu verificare la prezervativ nu ai cum sa fi. Poate ti-a venit mai repede, se mai intampla, menstruatia nu e ceas sa vina exact tot timpul.

| cactusartier explică (pentru Anuskaa):

Prima data mi-a sarit gandul la sangerarea de implantare, ceea ce sper sa nu fie.

| Anonimu7041 a răspuns:

Cat timp ai menstruatie NU ai cum sa fii insarcinata!

| cactusartier explică (pentru Anonimu7041):

Nu este menstruatie. Nu stiu e este.