| Adelinamorari a întrebat:

Am avut un iubit și el m-a dezverginat, apoi peste timp m-am despărțit de el. Acum sunt împreună cu un băiat și el m-a întrebat dacă mai sunt virgină și eu i-am spus că "da, sunt virgină" cum să-i spun că l-am mințit și că nu sunt?
Am 16 ani.
Știu că am început viața sexuală prea devreme și nu-mi spuneți despre asta.

18 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Virgină nu vergină ce limbă vorbesti?

| Violleta2022 a răspuns:

Tu nici sa scrii corect nu stii, acum mai si minti....departe tare o sa ajungi fara scoala si mincinoasa.

| Violleta2022 a răspuns:

Isi va da seama...

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

-Tu Mărie, ești virgină?
-Încă nu.
Spui că ai himen elastic. Acela nu se rupe și nu curge sânge.

| mihai69 a răspuns:

Îi spui că ai înțeles greșit; ai crezut că te întreabă dacă ești virgină, nu vergină.
rolling on the floor

| dullcat a răspuns:

Corect se spune virgin/virgina. Fara e.

Ii spui clar si concis: Am ceva sa-ti spun.Te-am mintit deoacere imi era frica ca te vei desparti de mine si ma vei judeca cand afli ca am intretinut contact sexual inainte de aceasta relatie. Imi pare rau. Stiu ca este gresit dar am mintit din frica pe moment, ca sa nu te pierd. Imi asum greseala.

| Hammurabi a răspuns:

Păi nu l-ai mințit.
Vergină probabil că mai ești încă...
Virgină nu mai ești.
laughing

| Hammurabi a răspuns:

Să nu-i spui că ai himen elastic cum te-a sfătuit un user mai sus.
Pentru că o să te întrebe de unde știi dacă n-ai testat? rolling on the floor

| sofisis a răspuns:

Pai...ii spui pur si simplu. Iti asumi o eventuala despartire si aia e. Oricum isi va da seama la un moment dat si o sa fie mult mai rau pe masura ce trece timpul. Daca el crede ca esti virgina si sta cu tine 1 an, 2, 3 si pe la 18-19 ani o sa vrea sa faceti sex si o sa descopere ca de fapt nu erai virgina...cam cum crezi ca o sa fie atunci?

| ywar a răspuns:

Auzi, dar nu mai bine de "dezverginez" eu? La 16 ani ai carnita tanara si tare!

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur nu te a intrebat daca esti proastă? Poate ai inteles tu gresit intrebarea lui

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si uleiul de măsline este mai virgin ca tine.

| Konstantinos99 a răspuns:

Adevarul si sinceritatea sunt cele mai bune in subiecte delicate ca si acesta. Daca minti nu vad de ce nu ar face si el la fel cu fidelitatea pe viitor. Ce oferi, primesti.

| orailibrail a răspuns:

Depinde de cate ori ai facit-o cu fostul. Si cat rimp a trecut de arunci.
Daca ai facut-o 1 data tot te va durea. Dar daca ai facut-o de mai multe ori...

| steamrogue77 a răspuns:

Spune-i ca esti vagină

| DeaconuCorina a răspuns:

Când îi vei spune că nu mai ești virgina, cu siguranță se va despărți de tine.

| NimanuiNuIiPasa a răspuns:

Baietii nu isi dau seama daca esti virgina sau nu prefate ca te doare si dupa aia e, priveste partea buna poate sa dea in tine acum ca surdul in clopot si sa zica ca te adaptezi repede