| Andreeaa20 a întrebat:

Am avut un prieten din zodia leu dar ne-am despărțit.
De atunci am făcut o obsesie.
Când vorbesc cu o persoană din această zodie am emoții sau mă bucur fără motiv.
De se întâmplă asta? Sunt obsedată cu adevărat? Sau e ceva normal?

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

îl venerezi la așa nivel încât cauți bucăți din el în toți băieții pe care îi cunoști

| Violleta2022 a răspuns:

Doar o copilarie, nici macar obsesie nu as putea spune ca ar fi.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Fiindcă dacă crezi tâmpenii.

| Sofer a răspuns:

Ai obsesie cu zodia leu.

| MValentin a răspuns:

Se întâmplă deoarece inca se pare ca tii la el si nu l-ai uitat. Probabil de ai sta de vorba din nou cu fostul tau te-ai bucura. Deci lucrurile ce iti amintesc de el te atrag si astfel... asa s-ar explica emotia ta asupra acestei zodii

| Cineva797406016386 a răspuns:

I de la vreme

| Diodiu_Cristy_1998 a răspuns:

Sa nu aiba ascendent in gemeni
neti de la protv a zis ca esti retrogradata la cap
boom!