| Roobbyy a întrebat:

Am cam o problema, acum ca e cald afara tot vad fete sexi fara sutien )) si cand ma uit la ele efectiv direct gigel se ridica.
Cum ma pot controla ca sa nu se mai ridice?

17 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Baga si tu o laba inainte de a pleca de acasa.winking

| darrio2007 a răspuns:

La cum scrii, cred ca Gigel sta mereu ridicat. Te atinge la cot si tastezi gresit.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Unde vezi nene gagici fara sutien pe strada? Nu cred asa ceva, sau te uiti tu ca obsedatul la sînii fetelor? Vezi ca te va plesnii una de adoarme gigel pe loclaughing

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu ai cum, la vârsta ta. poartă ceea ce se cheamă un suspensor sub chiloți, care îl mai disciplinează pe Gigel.

| IhNomUhNitPARIS a răspuns (pentru sadrian46):

Ce diliu ești rolling on the floor

| sadrian46 a răspuns (pentru IhNomUhNitPARIS):

Scuze, eu am început să pățesc asta de când aveam nouă ani. Acum am 74 și dacă câmpul de luptă arată bine, tot așa. Nu mă laud, constat. Dacă tu zici că asta se cheamă diliu, asta e. Dar eu aș zice că Gigel e diliu, eu nu.

| IhNomUhNitPARIS a răspuns (pentru sadrian46):

Adică tu gândești cu "Gigel" nu cu capul?
Trebuie sa învățăm sa ne controlam gândurile, sa ne stăpânim, sa ne direcționam gândurile, rațiunea spre ceva constructiv nu distructiv, dacă e deja o obsesie e o problema pe care trebuie sa o rezolvi la un specialist, dacă tu, sau dumneavoastră stimabile nu te poți controla la 74, atunci ce sa mai spunem de adolescenți? Dar e bine pentru tine dacă,, mai poți " rolling on the floor chestia e ca la vârsta asta dacă nu ai pe cineva, cam greu sa mai găsești o cadana sa îți satisfacă poftele sexuale, dar din ce am auzit te lauda ca nu duci lipsa de" "cereri" de pe aici din partea unora big grin bravo ție! Dacă chiar s-a întâmplat.asa.
Deci de la 9 erați un maniac sexual, interesant laughing
Eu știam ca la 9 nu prea se "ridica nivelul politic"
"Gigel e diliu atunci când și mintea e dilie" e normal sa fie asa, dar când vorbim de o obsesie deja vorbim de niste extreme.

| sadrian46 a răspuns (pentru IhNomUhNitPARIS):

Stimabile nu te poți controla la 74
Este un act reflex. Nu ai cum să îl controlezi.

| IhNomUhNitPARIS a răspuns (pentru sadrian46):

Atunci punete pe ele, dai bătaie prietene.

| mastadont a răspuns (pentru IhNomUhNitPARIS):

Pentru știința ta află că erecția masculină se produce foarte devreme, chiar și de la două săptămâni de viață, deci e normal să aibă erecție la nouă ani.
Probabil ești femeie, căci dacă ai fi bărbat ai ști că acest lucru nu se poate controla, e ca și atunci când vezi ceva delicios în vitrină și începi să salivezi inconșntient.
https://www.qbebe.ro/......enisul_lui

| mihai69 a răspuns:

Ochelari de sudură.

| CIaudiu a răspuns:

Te masturbezi inainte sa iesi din casa.

Răspuns utilizator avertizat
| vasile2222 a răspuns:

Pai e normal sa se ridice. Lasa-l in pace happy

Uita-te in alta parte.

| IhNomUhNitPARIS a răspuns:

Dacă ești adolescent te înțeleg, hormonii nu îți dau pace la vârsta asta, încearcă sa cunoști o fata nu te mai uita după toate fetele, mai uită-te și în alte direcții laughing
Fa asa cum ți s-o sugerat de unii useri rolling on the floor dacă ești asa de obsedat.

| Roobbyy explică:

Am 18 ani si sunt virgin. aia e buba

| IonutLOL a răspuns:

Pai frate bagi o labuta inainte sa plec I si daca nu merge asa du-te si dai la ele