| AlinaaaIrina a întrebat:

Am câteva întrebări pentru băieți
Vouă cand va place cum va comportați cu ea și cum ii arătați ca va place?
După ce trimiteți semnele așteptați ca ea sa faca primul pas sau il faceti voi? Cum ar trebui sa se comporte fata?

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Eu unu cand imi place de o fata o evit daca este peste nivelul meu de atractie fizica,ca stiu ca nu am sanse la ea,posibil ca si alti sunt ca mine le e frica de respingere,eu unu apreciez fetele cu tupeu nu alea care daca tu nu le dai mesaj nu te baga in seama,deci bagate in seama cu baiatul ala de care isi place,urasc orgoliul ala prostesc baiatul sa faca tot iar ea nimic ca e printesa aiurea, cu tupeu inainte, baieti frumosi le plac alea tupeiste, care rad la glumele lor si au chef de viata, badboys vor sex aia vor timide virgine ca cu badgrils nu tine

| AlinaaaIrina explică (pentru RAY):

In general las băiatul sa facă tot dar pentru el de fiecare data am încercat sa trec peste orgoliu. Uneori ii dau prima mesaj ii răspund la glune si la tachinari continui apropurile pe care le bate despre o posibilă relatie si tot asa da nu se concretizează nimic. Uneori nu mai scap de el alteori este foarte distant.Ori ma place ori el se joacă doar ca mereu cu mine s-a comportat diferit de restul fetelor. Deși suntem prieteni ne comportam ca si cum ar fi ceva mai mult intre noi