| anonim_4396 a întrebat:

Am ceva sa va povestesc, am facut o mare prostie...si va cer sfaturi, nu stiu daca mai pot face ceva sa schimb asta. Un coleg ma placea si pana la urma s a bagat in seama cu mine. Ne am intalnit de cateva ori, eu eram foarte fericita si incepea sa-mi placa de el tot mai tare. Pana cand am inceput sa ma panichez si am grabit lucrurile. Am inceput sa il intreb ce e intre noi, el mi a zis ca ne mai intalnim si daca ne intelegem relatia va evolua. M am grabit si il chemam tot eu sa ne intalnim, dupa ce a vazut asta a inceput sa se poarte mai rece. Intr o seara cand am dormit la el, de dimineata am plecat suparata pentru ca mi se parea ca era rece cu mine. El a venit dupa mine, eu nu l am luat in seama, mai tarziu i am trimis un mesaj ca imi pare rau si de atunci a inceput sa ma ignore. Pana dupa ceva timp cand l am intrebat ce s a intamplat si a zis ca nu e suparat pe mine si ca sa stau linistita. Dar nici impreuna nu mai suntem. Am dat cu bata in balta, nu? Il plac foarte mult si as vrea sa fiu cu el... iar. Mai e posibil? Ce sa fac? Il vad la scoala pentru ca suntem colegi.

Răspuns Câştigător
| LaLaLaLoveAlex a răspuns:

Pai tu nu trebuia sa intinzi coarda.si sa dormi la el si chesti din astea.A vazut baiatul ca esti moarta dupa el si nu ii mai place. Nu trebuia sa tragi de el sa va intalniti si din astea...trebuia sa il lasi pe el sa faca primul pas. Vorba ta, ai grabit lucrurile! Ar trebui sa te duci la el sa il intrebi de ce numai sunteti impreuna.sa vezi ce zice si apoi sa il tratezi cu indiferenta, nu ii mai da mesaje, nimic, nici nu mai vorbi cu el.vezi cum reactioneaza. daca ii pasa, daca nu. Bafta oricum. inveti din greseli.altadata sa nu mai faci asa oricat de nmult ti-ar placea de un baiat, lasa-te mai greu nu ii te oferi pe tava, sau sa dormi la el din prima pentru ca te va crede curva sau mai stiu eu ce. asa sunt baietii. Bafta :*:*:*:*:*