| Snowbite a întrebat:

Am cunoscut fata visurilor mele intr-o tabara de vara, am fost impreuna cu ea pe timpul taberei, dar dupa am mers acasa (eu stau la 100 km de ea). Ea spune ca nu putem sa fim impreuna, ca de vrut vrea sa fim. Exista o metoda sa o conving ca suntem facuti unul pentru altul si sa o fac sa continue relatia cu mine?

6 răspunsuri:
| Pool77 a răspuns:

Parerea mea e sa nu fi copil.

| Snowbite explică:

Am incercat sa vorbesc cu ea despre asta, dar tot spune ca nu se poate. Eu stiu ca se poate.

| VasileCacanei a răspuns (pentru Snowbite):

Da-mi un motiv plauzibil pentru care tu ai impresia ca se poate...

| Snowbite explică (pentru VasileCacanei):

Pentru ca o iubesc, si ea ma iubeste

| Necunoscut112 a răspuns (pentru Snowbite):

Iubirea este cu totul altceva faţă de ce simţi tu acum. O să te convingi pe măsură ce trec anii. Esti îndragostit acum.

| VasileCacanei a răspuns (pentru Snowbite):

Daca exista iubire nu exista " nu putem fii impreuna ".