| Nikcoletta a întrebat:

Am cunoscut în Spania un marocan si am rămas prieteni. Acum sunt în România și mă gândesc să plec în Spania definitiv, as vrea să am o relație cu el dar nu știu cum.
Facă el are altă religie ar putea să mă refuze? E posibil să își găsească o fată spaniolă în locul meu?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Aia umbla ca turcii cu 40 de femei la coada

| Andreeush a răspuns:

Tu zici că vrei să ai o relație cu el dar el ce părere are?

| Michaeel a răspuns:

Nu știu cum sunt marocani, dar mai bine găsești unul din România. Au mai fost fete care au plecat în străinătate sa fie cu un străin, și nu s-a ajuns bine de ele. Aștepta să îl mai cunoști, sa știi ce tip de persoana e. Mai bine spune-i ca dorești o relație si dacă el accepta și vezi ca el ca bărbat e ok, mergi în Spania sa stai cu el. Părerea mea.

| Pantagruel a răspuns:

Eu zic sa iti cauti de treaba.