| croissant a întrebat:

Am cunoscut pe cineva timp de 2 luni cam asa. Cel mai ciudat mi s-a parut ca mereu ma invita la el acasa sa vedem un film sa bem ceva si cand ii propun sa iesim in oras zice ca e mai bine acasa... De ce e asa?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Evident că vrea să facă sex cu tine. Întrebarea e. Tu vrei același lucru sau ce vrei de fapt?

Succes!

| croissant explică (pentru anonim_4396):

Nu, nu imi dorec doar sex cu el

7 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai exista urmatoarele variante probabil:
- se simte mai comod acasa;
- ii este lene;
- vrea sa fiti intr-un loc mai retras, dar fara sa se gandeasca la prostii;
- vrea sa fiti intr-un loc mai retrat, si sa spere ca o sa faca prostii.

| Mosotti a răspuns:

Vrea sa faca sex cu tine, insa nu e rau, ca te vei simti si tu bine, nu ai ce pierde.

| Catrice a răspuns:

Mama chiar ma întrebam ce mai faci...vad ca tot naiva ai rămas.sad

| SilentRain a răspuns:

Vrea să ți-o tragă

| Crackman a răspuns:

Pai omul vrea sa ti-o pună
Ce este greu?
Iar a doua ar fi ca nu are bani de cheltuit dar eu zic ca este prima

| Rux04 a răspuns:

Bună. Pentru că este însurat sau are prietenă și nu vrea să fie văzut sau dorește doar sex.