| DiannaDi a întrebat:

Am cunoscut un baiat cu 3 ani mai mic decat mine. E neinregula sa incep o relatie cu el? Precizez ca simt ca ne potrivim pana acum si are o gandire matura, iar fizic, nu se vede diferenta de varsta dintre noi. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Intr-o alta intrebarea de-a ta, vad ca ai 26 de ani, iar baiatul este mai mic cu 4 ani, deci are 22-23 de ani.
In acest caz, sunteti destul de mari si maturi amandoi, ca diferenta sa nu conteze.

"în 30 Decembrie 2017 | ingerasha a întrebat:
Sunt curtata de un baiat cu 4 ani mai mic decat mine. Eu am 26 de ani..."

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

E viata ta, faci ce vrei tu, faza e ca dominarea va fi din partea ta, poate esti alfa, deci e normal sa vrei tu sa fi domini

| mihai69 a răspuns:

De ce nu? Go for it! (him)!

| OnuOnulică a răspuns:

Diferența de 3 ani nu e una mare. E destul de ok să începi o relație cu el.

| SkyPilot a răspuns:

Ar fi fost bine sa ne scrii si varsta ta. Am aflat-o din intrebarile tale mai vechi.
La varsta asta totul depinde numai de voi doi. Nimic altceva nu conteaza.

| Treaem24 a răspuns:

Ce ai de pierdut încearcă.