| AliceAnnnnna a întrebat:

Am cunoscut un băiat. Dar nu stiu daca merita sa raman cu el. laughing Omul cand am iesit cu el mi-a spus că de ce nu am haine scumpe si daca ma flexez. Eu i-am spus că pe încălțăminte am dat 600 lei si a ras de mine si mi-era rusine sa zic cat am dat pe tricou deja. Părinții lui lucrează la un magazin de lângă bloc si el isi permite gucci. Mama e medic si tata lucrează în armată si nu vor sa audă sa imi cumpere nimic din toate astea decât de la h si m si toate magazinele astea normale chiar daca isi permit salariul. Nu inteleg de ce si ce sa fac...Nu vreau sa il pierd din cauza lucrurilor.

Răspuns Câştigător
| dragodana a răspuns:

Salut!
Da-l in spanac.Nu merita sa ramai cu el.
Ce treaba au hainele cu relatia?
Vai, fite! Haine scumpe.Mai superficial de atat nu cred ca poate fi.
Cred ca hainele lui sunt fake pentru ca parintii tai au job-uri mai bine remunerate decat ai lui.
Nu conteaza firma sau cati bani ai dat pe un lucru.Conteaza sa iti placa si sa iti stea bine in el.Nu mergi cu eticheta pe afara.

| anonim_4396 a răspuns (pentru dragodana):

Secolul 21. *** Society

| Ali22aa a răspuns (pentru dragodana):

Vorba unui om"date-n ceapa de tropea"laughing)

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E materialist poate vrea una cu bani

| Violleta2022 a răspuns:

Da-i un sut in cur, ca-i cocalar prost.
Cu asa mitocani nu ai de ce sa iesi, ca te faci de rusine.
Daca nici macar nu a avut bun simt de la prima intalnire, atunci chiar nu merita o ceapa degerata.

| corbulalbrosu a răspuns:

Vai si amar de capul unui asemenea specimen. Lasa-l fat-o in plata alui de sus. NU merita sa-ti pierzi timpul alaturi de un astfel de agarici. Sanatate!

| Andreeush a răspuns:

Nu vrei să îl pierzi din cauza lucrurilor?
Tu te-ai gândit că un astfel de om nu merită să îi acorzi nici 5 minute?
Lasă-l, nu sta după un astfel de individ.

| ywar a răspuns:

Vestea buna este ca de pe aceasta lume plecam cum am venit.goi!

| Willis a răspuns:

Măi fată, nu te lăsa impresionată de asemenea specimen. Pe lumea asta, nu hainele fac pe om, ci din contră. Cine gândește așa, nu va avea parte de ce își dorește. Sunt mii de băieți simpli și cu gândire normală. Crede-ne, că toți cei de aici care te sfatuim, nu avem de ce să mințim. Nu te lăsa dusă de val că are bani. El te va folosi și te va arunca la coș ca pe o cârpă de unică folosință. El are în cap (din cauza banilor), că totul i se cuvine. Dar își va găsi și el "nașul", odată și odată

| BuBBlesykeSs a răspuns:

Figuri de buftea.

| Lizuca1234 a răspuns:

Doamne, cata superficialitate și cât materialism...treci mai departe.

| OctavianSps a răspuns:

Din ce ai descris tu acum, ala numai om cu care sa ai o relatie nu e. In primul rand ai putea fi imbracata in SH din cap pana in picioare daca o persoana te place te place si punct.

| IAR a răspuns:

Oameni buni nu o mai bagati in seama pe fata asta, vine la misto aici pe TPU cu povesti inventate, i-am dat mesaj privat cum ca imi place de ea si as vrea sa o cunosc si nici nu mi-a raspuns, nimic, nada si vine aici si se plange ca nu gaseste un baiat bun, ma lasi.
Se plange cu nu gaseste baiat bun iar cand acel baiat bun ii da un mesaj ca sa comunice cu ea nici macar nu se oboseste sa-i raspunda, mai ales scenariile astea pe care le scrie ea mi se par ridicole.