| Andreeaa20 a întrebat:

Am cunoscut un tip pe internet.
Aseară ne-am întâlnit, cand am iesit de la muncă.
Mi-a spus ca in poze arătam altfel și ca e dezamăgit.
Am fost în parc am discutat cateva minute și a plecat.
Eram nemachiată pentru că ieșisem de la muncă și n-am avut timp sa ma aranjez.

Acum nu îmi mai răspunde.
Am 85 de kg credeți că de asta nu i-a placut de mine?
Sau nu m-a vazut bine la față pentru ca era seară? Nu înțeleg ce nu i-a plăcut la mine.

26 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Cel mai probabil nu a simtit o atractie fizica fata de tine. Nu ai ce sa faci, decat sa mergi mai departe. Daca problema cu kilogramele in plus poate fi rezolvata, atunci ar fi bine sa o rezolvi. Nu pentru aspectul fizic cat pentru sanatatea ta. Este bine sa fii asa cum vrei tu si sa te placi dar chiar ai o problema cu kilogramele in plus, problema care te poate afecta mai tarziu. O sa mai cunosti si alti baieti, nu este un capat de lume.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Te duci ne machiata la intalnire? L ai șocat, plus ca mai ai 85 kg, ce varsta si ce innaltime ai? In poză erai slabă? Poza era mai veche?

| RAY a răspuns:

Si eu vorbesc de ceva timp cu doua fete care fizic nu sunt atragatoare dar observ ca sunt inteligente asta ma atrage, daca tu te consideri obiect sexual e treaba ta, vrei ceva de lunga durata vezi de băieți care vad si altceva in tine din pacate va considerati obiecte sexuale aiurea, cum sa iubesc un obiect sexual?

| corbulalbrosu a răspuns:

Cel mai probabil a fost ''deranjat'' de aspectul tau fizic si din acest motiv ai fost refuzata. Mai sunt si alti barbati pe lume si printre ei si unul care te va accepte asa cum esti. Multa sanatate!

| Drimmero a răspuns:

Eh, impaca-te cu ideea ca nu e atras fizic de tine si gata.

| Fatamuntilor a răspuns:

Da-l naibii.,
Ce daca erai nemachiata? Sau esti mai pufoasa? Asta crezi conteaza?
Fa bine si blocheza-l! Clar nu te merita!

| Sofer a răspuns:

Te-a văzut în poze și poate păreai altfel și în realitate nu i-a plăcut.

| alina2k18 a răspuns:

Pune mana si slabeste sorowinking
Poti sa fii papusa la fata dar daca ai 5 burti, spate lat plin de grasime si butuci de picioare iti anuleaza toata frumusetea facialawinking
Sunt femei boccii la fata dar au corp bun si valabil si se scot laughing
E una sa fii bine facuta si cu churu mare si alta 100-100-100 -> corp de bucatar laughing
PS: machiajul are efect in pozele editate in realitate esti fix la felwinking machiata sau nemachiata laughing

| Justme79 a răspuns:

Cred că nu ești nici prima și nici ultima fata care i s-a putut întâmpla așa ceva e ceva normal in zilele noastre așa că treci peste și nu te mai stresa un om indiferent cum ar arăta contează caracterul, felul de a fi șamd și ce dacă ai 85 de kg asta nu este nici o problemă în timp vei slabi daca îți dorești... exact zicala aceea dacă ești gras poți oricând să slăbești dacă ești prost numai poți face nimic prietene laughing) valabil pentru tipul cu, care te ai văzut așa că sfatul meu este fi fericită indiferent de ceea ce spun unii și alții!

| Daz01 a răspuns:

Fetele își spun poze pe internet doar în ipostazele și unghiurile în care sunt avantajate și de cele mai multe ori machiate, astfel creează o imagine falsă asupra realității și formează alte așteptări băieților, să nu uităm de pozele editate care modifică și mai mult realitatea. Dacă vrei să nu mai creezi astfel de situații pune și poze care reflectă realitatea astfel cel care te abordează știe exact cum arăți.

| Lule a răspuns:

Stai linistita, vei mai gasi, putea totusi sa fie mai finut si sa-si pastreze parerea pentru el daca era barbat.
Probabil voi fi subiectiva, dar ar fi bine sa ramai nemachiata doar acasa, cel putin eu asa fac.
In legatura cu greutatea corpului nu ma pot exprima pentru ca este in stransa legatura cu inaltimea, cu activitatea fizica. Doar pentru ca ai 85 de kg nu-mi spune nimic.

| Hannah06 a răspuns:

Eh lasa-l sa faca laba in continuare la pozele fake de pe Instagram laughing

| Niceguy2019 a răspuns (pentru Hannah06):

Asa faci tu? Eu intru pe Porn hub pentru masturbare... apropos asa se numeste ce fac eu, pentru tine laba este cea mai adecvata.

| Hannah06 a răspuns (pentru Niceguy2019):

Eu nu fac asta.

| nooneishereboo a răspuns:

Dacă era un tip cum trebuie nu se uita ca ești nemachiată sau mai pufoasă, bine că a-i scăpat de el.
Lumea e plină de băieți, o să îți găsești pe cineva care să te aprecieze așa cum ești.

| YuliaNNN a răspuns (pentru nooneishereboo):

Da, o sa gaseasca vreunu bun de nimic care se multumeste cu una la fel. rolling on the floor

| Niceguy2019 a răspuns:

Nu este adevarat, nu mai faceti discriminari, poate are o problema hormonala. Si fetele grasute sunt simpatice si atragatoare in felul lor, mie unul imi plac mai mult de cat cele skinny si cu nasul pe sus.

| YuliaNNN a răspuns (pentru Niceguy2019):

Tot grasa ramane, nu mai plange pe aici nice boy

| Niceguy2019 a răspuns (pentru YuliaNNN):

"Prietene"inainte sa te bagi in seama cu mine sterge-ti mucii.Nu plang sunt doar un om care gandeste normal si nu face discriminari. Fiecare om face ce vrea atata timp cat nu afecteaza pe altul. Asa ca ti-ai spus parerea si acum treci la nani ca poate iti este somn.

| S8N a răspuns (pentru Niceguy2019):

Numele tău e efectiv "Niceguy", deci chestia asta trebuie să fie troll. Dacă nu e chiar tristă situația.

| Niceguy2019 a răspuns (pentru S8N):

S8N,pentru cultura ta generala Niceguy inseamna "tip simpatic", ceea ce inseamna ca sunt om, nu "troll". Dar daca pentru un om cu nickname S8N ce se aseamana cu R2-D2 din Star Wars este trista situatia, asta este. Imi cer scuze pentru atatea cuvinte in engleza, daca nu le intelegi t-i le traduc.

| S8N a răspuns (pentru Niceguy2019):

O sa iti spun prieteneste ca daca te faci pres si sluga pentru fetele din viata ta, nu se vor simti mai atrase de tine.
Lasa feminismul si fa-te un om respectat.

| Niceguy2019 a răspuns (pentru S8N):

Prieteneste sau nu, nici nu are importanta, dar cine sunteti voi sa judecati un om? Niste frustrati care candva ati alergat dupa o grasuta care v-a dat cu flit

| S8N a răspuns (pentru Niceguy2019):

Nu te judec, cum am spus, iti dau doar un sfat prietenesc.
Daca te dai feminist si carpa pentru femei nu vei ajunge mai mult decat prietenul lor bun.
Si nu, nu am alergat niciodata dupa o grasuta. Nu-s genu' meu de femei si am optiuni mai bune laughing

| YuliaNNN a răspuns:

Daca esti grasa nu te mai place nimeni. Burta jos sau plangi

| Anonymous4433 a răspuns:

Da-l drqu. Ratat, prost si rau e el!