| Andrəi a întrebat:

Am decis sa pun din nou intrebarea aceasta pentru ca a fost ștearsă prima data nu stiu de ce
Am 14 ani si sora mea rade de mine ca sunt virgin ea avand 18, cand am fost la meciul meu cu ea mi-a prezentat o prietena de a ei,ea zambea la mine eu la ea, dupa cand nu am mai vazut-o tot facea sora-mea glume pe seama ei ca e singura si fata aceia i-a spus odata "Lasa fata când creste fratele tau il iau eu". Am crezut ca e o gluma pana sa mai intrebe odată de mine, mie imi place fata.
Imi e ca fata fiind virgina sa nu ma vrea doar pentru o seara...ci chiar sa avem o relatie
Am incercat sa ies cu fete de varsta mea (nu am ganduri doar la sex, daca fata vrea eu sunt de-acord daca nu, nu o oblig si nici nu ma despart de ea) acum 4 ani am vorbit cu o fata cu care am fost la gradinita careia nu pot sa uit niciodată ca i-am dat un lant,si cand a plecat tot la gat il purta,il dadea jos doar cand facea dus ii zicea mama ei,mamei mele.S.a.m.d Si imi zicea ca e cu un prieten de-al meu(baiatul avand si o a doua )i-am spus,mi-a spus ca el o face doar sa plângă si apoi eu i-am zis eu te pot face sa razi,m-a întrebat daca aveam pe cineva eu i-am spus ca da (neavând pe cineva la momentul de față)si ea mi-a zis "Ce umbli cu doua?" eu i-am zis ca "Cum cu doua?" ea:"Pai cu Alexandra si cu mine" eu "De când sunt cu tine impreuna?" ea "De acum"(oricum la faza asta a fost c**va, ii zicea unei prietene ca nu suntem impreuna, dar tot tin la ea si dupa 4 ani ceva imi spune sa o sun, dar ceva ma opreste) "Tot asa am vorbit, a venit in tara am mers la plaja ea fiind cu 2 verisori de-ai ei, sora ei care are 25-30 de ani. Mamei mele i-am spus:Vezi ca ma duc cu Sandra la plaja.
Ea dadea telefoane disperata ca zici ca nu m-a vazut de o luna.
S-a certat cu mama Sandrei.
Eu cu Sandra.
Si cam de asta nu ma mai incurc cu fete de 13-14 ani.
Sa mai dau o sansa fetelor de 13-14 ani? Sa ma cuplez cu cea de 16? Dau funda
Cred ca dupa fazele astea o sa merg la psihiatru?

Răspuns Câştigător
| OchisorVisator a răspuns:

Eu zic sa lasi totul sa fie natural, cand o sa-ti placa de una, baga-te pe ea, intiferent ca are 13 sau 16. Nu judeca dupa varsta, ci dupa felul de a fi.
cu sexul, aceeasi poveste, nu te grabi si nu o forta ca nu are rost. Dupa mine sora-ta face niste mistouri proaste si care nu isi au locul. E perfect normal sa fii virgin la 14 ani, trage-ti-o daca vrei, dar sa nu fie din cauza presiunii pe care o pun altii pe tine

2 răspunsuri:
| Justme1997 a răspuns:

Ai 14 ani, mai bine te încurci cu cărțile

| Andrəi explică (pentru Justme1997):

Am media 8, 96 deci cred ca ma incurc cu cartile