| croissant a întrebat:

Am discutat cu iubitul si a spus ca ma iubeste si ca sentimentele lui pentru mine au ramas aceleasi ca nu s-a schimbat nimic... Cum fac sa scap de aceasta nesiguranta, temere ca s-ar putea sa nu ma mai iubeasca?

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| Peachdelight a răspuns:

Trebuie sa ai mai multă încredere in tine. Eu cred ca de aici pornește problema. Trebuie sa te iubești tu pe tine. daca baiatul ți-a zis ca are sentimente pentru tine și nu s-a schimbat nimic crede pentru ca nu ar avea nimic de câștigat sa își piardă vremea cu o persoana pentru care nu are sentimente. Bucură-te de timpul cu el. Nu te mai gandi la prostii. Când îți apar gânduri din astea alunga-le imediat și înlocuiește-le cu optimism.

7 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Sa faceti sex pana rupeti patul

| aditimus a răspuns:

Spune-i sa te ceara.

| Sofer a răspuns:

Logodițiva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei! Păi încearcă să îți dai seama daca asta e doar in capul tau sau dacă ai motive reale de temere. Începe si analizează comportamentul lui și fa niste joculete, niste teste dacă vrei, pune-l la încercare si vezi daca rapsunde pozitiv. Succes!

| mdc98 a răspuns:

Nesiguranta si temerea ta se trage de undeva, posibil sa simti ca el face ceva deja ce poate vei afla si te va dezamagi.

| IamJoKeR a răspuns:

Întreabă-l dacă vrea sa aveți copii pe viitor si daca zice da, întreabă-l unde e inelul tău, care inel, inelul de logodnă

| Cineva797406016386 a răspuns:

Faceți sex mult și și copii mulți