| anonim_4396 a întrebat:

Am doua telefoane pe acasa, nu mai am ce sa fac cu ele. Le-am bagat pe olx.Si in loc sa primesc oferte imediat, primesc intrebari cum ca de ce le dau atat de ieftin, adica lumea asta e nebuna?

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Lumea este suspicioasa fiindca foarte multi si-au luat ''teapa'' si din acest motiv ''sufla si-n iaurt'' ca nu cumva sa se arda... iar.

| Plato a răspuns:

Pentru ca naspa si scump se poate, ieftin si bun nu prea. Cand suna prea bine sa fie adevarat, oamenii isi pun intrebari.

| Devil21 a răspuns:

Da, chiar este si mie mi se intampla foarte des, dar nu am nicio explicatie?