| RAY a întrebat:

Am eu o gandire depravata cand consider ca sexul nu trebuie sa fie doar intr-o relatie sau cand te insori?

36 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Depravatule! big grin
Asa e moral, soțul/soția sa fie și singurul/singura partener/ă. Pai nu e frumos atunci când te îndrăgostești și celalalt vrea sex ca tu sa ii spui ca abia după nunta vreți sa o faceți? Și uite asa îți găsești și sufletul pereche...ca niciodată nu e prea târziu! Pai strămoșii noștri nu asa gândeau, ca dacă iubești și dorești pe cineva îl/o vrei si de soț/soție?

PS: Sunt singura acasa. Treci pe la mine prin sufragerie? laughing

| RAY explică (pentru Catrice):

Dar in ce sat te gasesc mandruta?

| Catrice a răspuns (pentru RAY):

Sat Ciuciuroaia, comuna Glohodoaia, strada Vinului, nr 906090.
Telefon: 079467305, nr cu tarif normal, disponibil în orice rețea.

| RAY explică (pentru Catrice):

A cui nr ai dat?

| Catrice a răspuns (pentru RAY):

Al meu normal. Sunt disponibila non-stop. Fără întârzieri. Doar cu programare.

| RAY explică (pentru Catrice):

Vrajeala

| RAY explică (pentru Catrice):

Nr gresit laughing

| Catrice a răspuns (pentru RAY):

laughing rolling on the floor
Sorry, înseamnă că nu ești norocosul care a câștigat marele premiu big grin

| RAY explică (pentru Catrice):

Ce trist crying o sa ma sinucid din cauza ta

| Catrice a răspuns (pentru RAY):

Oh, mi-a părut bine de cunoștință.

PS: ce vrei să-ți aduc? Funia, cuțitul sau pistolul?

| RAY explică (pentru Catrice):

Pistolul,ne am modernizat si noi

| Catrice a răspuns (pentru RAY):

Perfect! Du-te și cumpăra-ți unul ca eu nu am cu ce laughing

| RAY explică (pentru Catrice):

Hai sa ne iubim si sa uitam de sinucideri

| Catrice a răspuns (pentru RAY):

Yayayay! O iubire mare sa ne invidieze lumea.

| Hammurabi a răspuns:

Dacă asta nu înseamnă prostituate, nu. laughing)

| RAY explică (pentru Hammurabi):

Nu man, vorbesc de baieti si fete cu varsta intre 15-18 ani cu chef de sex care cica au nevoie de nunta pentru a face sex, nu fac nimic rau in a face sex la varsta aia, protejat desigur

| anonim_4396 a răspuns (pentru Hammurabi):

Si dacă-s prostituate ce are? laughing

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Trebuie sa ma enerveze smecherul, asa se joaca el cu mine, pana imi pun soarca sa il violeze

| Hammurabi a răspuns (pentru anonim_4396):

Cum ce? Aia e depravare. Totală. laughing

| sofisis a răspuns:

Nu, normal ca nu.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Nu. Dar daca zic da, o sa ma faci virgina asexuala?

| Plato a răspuns:

Da.

| RAY explică (pentru Plato):

Deci esti virgin si asexual

| ForeverAlone97 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu neaparat, dar acum nimãnui nu-i place sa fie obiect sexual.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Desi fetele cred ca daca nu se marita cu x sau nu sunt intr o relatie ele sunt obiecte? asa ca noi le mintim pentru acces la sex apoi ele spun ca suntem porci

| Plato a răspuns (pentru RAY):

Pai chiar asa esti daca minti.

| RAY explică (pentru Plato):

Ce sa mint?

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Prin ce le Mintim? Conteaza si mintea, sufletul Dar sunt mai greu de obtinut.

| Plato a răspuns (pentru RAY):

"asa ca noi le mintim pentru acces la sex apoi ele spun ca suntem porci"

| RAY explică (pentru Plato):

Pai daca ele vor relatie, nunta pentru sex

| Plato a răspuns (pentru RAY):

Ca sa primesti ceva trebuie sa oferi ceva, nu?

| RAY explică (pentru Plato):

Man tu crezi intr o lume idealista, in care oameni sunt niste ingerasi nevinovati, e omul nu e asa, omul calca si pe cadavre ca sa aiba ce vrea

| PumpkinDoll a răspuns:

Pai ce, cand te duci la kurwe, te duci sa le ceri sau sa intri cu ele intr-o relatie?

| AlMaDi a răspuns:

Domnule Ray ati primit o groaza de opini contradictori, ati ajuns la un consens?
Eu nu cred ca dumneavoastra aveti o gandire depravata.
Si fiecare e liber sa doreasca sa faca sex, sexul e o nevoie, acum ar trebui sa imi fie rusine si sa mananc, doar e o alta nevoie.