| Cocheta a întrebat:

Am facut cunostinta cu un baiat pe internet. Prima zi a fost super discutam. glumeam apoi ne-am vazut, m-am indragostit in el ft tare dar in acelasi timp eram si cu prietenul meu. ma iubeam. Baiatul cela a aflat si mi-a zis sa il las pe iubitul meu eu asa si am facut. Acum acel baiat ma evita, nu imi scrie. a spus ca s-a descurajat de mine ce sa faccccccc? Cum sa-i demonstrez ca il iubesc? Atunci cind am iesit cu el m-a sarutat ft fierbinte si nu pot uita sarutul lui;(;(;(;(;(

2 răspunsuri:
| Азбука a răspuns:

Cred ca toamna este de vina, prea se indragostesc pustoaicele laughing

| DirectDinBerceni92 a răspuns:

U lasi pe iubitul tau pentru altu care abia l-ai cunoscut? Te-ai gandit la chestia asta? Oricum ti-a facut bine ca ti-a tras teapa ca poate asa inveti si u ca sa fi loiala si sa vorbesti si sa te pupi cu altii...e gest de "domnisoara de pe centura"ca sa nu zic altfelhappy