| Costel1990 a întrebat:

Am facut dragoste cu iubita mea si nu te am protejat.Cand ejaculam ieseam.Si imi dădeam drumu in pat, ma stergeam cu un prosop si dupa iar faceam dragoste cu ea.Am ejaculat afara doar de 2 ori.Si am facut dragoste cam o ora. Uneori cand eram inauntru simteam ca am nevoie la baie.Credeti ca as fi putut sa imi dau drumu in vagin si sa nu simt?

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Poti fi absolut sigur si convins ca in urma "metodei sofisticate" de protectie folosite a ajuns in vaginul iubitei tale suficient de multa sperma incat formarea unei sarcini sa fie cat se poate de sigure. Bineinteles cu conditia ca in momentul sexului iubita ta sa fi fost in PERIOADA FETILA ciclul menstrual. Se poate aprecia fara a gresi ca de fapt ai practicat/ai intretinut contacte sexuale neprotejate cu ejacularea involuntara si necontrolata a spermei in vagin.

| mihai69 a răspuns:

Nu, dar spermă oricum ai lăsat destulă în ea.

| Emilian65 a răspuns:

Cu siguranta da.