| Marius925990 a întrebat:

Am facut dragoste cu prietena mea insa nu imi dau seama daca a fost virgina.prima data preludiul a fost lung si penisul meu a intrat fara effort dar se simtea ca un fel de cerc care ma strangea(usor) de penis la intrarea in vagin.Asa a fost si urmatoarele 2 dati dupa care nu s-a mai simtit nimic nici la intrare insa ca largime a vaginului este la fel.nu era normal sa se simta mai larg vaginul? sange nu I-a curs. durere nu a avut dar zicea ca mergea cracanata a 2-a zi laughing
Acum daca o trag de buze si ma uit nu se vede o gaura o.O.e ca o umflatura asa la intrare si atat. sper sa nu fi patit ceva si sa fie normal

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai sa mearga la un control al ginecolog. E chiar recomandat dupa prima experienta sexuala, mai ales daca simte disconform

| sofisis a răspuns:

1.Vaginul nu se largeste.
2. Nu e musai sa curga sange.
3. Nu e musai sa doara.
4. Daca ai intampinat un fel de obstacol primele dati, dupa care nu....nu e logic ca a fost virgina?
5. Totusi de ce o jignesti intreband aici daca a fost sau nu virgina? Pentru faptul ca esti tu habarnist, ii pui ei mandria sub lupa. Urat din partea ta!

| HazelEyes77 a răspuns:

Pai nu toate femeile sangereaza la dezvirginare sau au dureri insuportabile mai degraba resimt usturime sau discomfort dar asta nu inseamna ca nu erau virgine. Poate au un himen elastic care nu se perforeaza decat partial la primele contacte sexuale. Si nu se largeste considerabil vaginul ca doar n a nascut. Nu cred ca sunt motive de ingrijorare.

| Jonas94 a răspuns:

Salut!
E atât de important pentru tine, dacă a fost sau nu a fost virgină?
Nu la toate le curge sânge când fac sex pentru prima oară.

Răspuns utilizator avertizat