| Un NiMeNi CeLeBrU a întrebat:

Am facut dragoste neprotejat cu prietenu meu cu 2 zile inainte sa-mi vina menstruatia.nu a ejaculat in mine.care ar fi sansele sa raman insarcinata?

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Oameni buni, cum sa fie sanse maxime la atat de multe zile de la ovulatie? Ce sens are sa exagereti ceva ce este evident? Orice om stie ca perioada de maxima fertilitate e la mijlocul intre doua menstruatii (in ziua 14) si ca riscurile sunt absolut minime in zilele din preajma primei zile de menstruatie.

10 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Daca ai menstruatii regulate, foarte mici (1-2%, maxim).

| Elena1234456 a răspuns:

Cam 15% - mai bine vorbeste cu prietenul tau sa fii sigura si fa-ti un test de sarcina.

| OanaG a răspuns:

Off...mai fetelor voi nu ati auzit de prezervativ? Anticonceptionale?

Faceti sex asa si dupa cateva saptamani sunteti cu burta la gura! Fa-ti un test de sarcina si de alta data protejeaza-te mai fata! Esti un copil care va creste un copil!

| superwoman a răspuns:

Linistest. te, nu iti fa griji, mai bine fa un test de sarcina sa fii sigura :X si ai grija de acum inainte.

| xxx_5362 a răspuns:

Sansele sunt maxime sa ramii cu burta la gura, de aceea n-ar fi rau sa iei un test si sa vezi care e situatia.

| adryanna_3884 a răspuns:

Buna. daca nu a ejaculat in tine poti s stai linistita pentru ca oricum nu erai fertila!
si bai fratilor reveniti la realitate si nu mai fiti asa paranoici! si mai intrebati-va si voi parintii ca nu au degeaba ani buni de experienta sexuala.

| Fvn a răspuns:

98% cumpara-ti un test de sarcina, e cel mai bine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ramai insarcinata stai tranqui ca nu-i nimic

| denyyy_9096 a răspuns:

Exista sanse foarte mariii sa ramai insarcinataaa! ce ai in capul ala al tau? chiar nu te gandeai ca o sa iti vina menstruiatia?

| Moldova a răspuns:

Nu poti sa ramii nici intr-un caz insarcinata,, daca nu a dat drumul in tine!