| Gigiburghiu a întrebat:

Am facut petting cu iubita mea, atingand`o cu penisul pe labii. Nu am ejaculat pe ea, nu am penetrat`o, dar imi este teama de acel lichid preejaculator. Ea era "umeda" ca sa zic asa, si nu cred ca am simtit daca mi-a curs. Ieri a fost in a2a zi dupa ce i s-a terminat ciclul. Intrebarea este :Exista vreo sansa ca sa ramana insarcinata din chestia asta?

Răspuns Câştigător
| AndaWest a răspuns:

Buna,nu are cum sa ramana insarcinata pentru ca 10 zile dupa ciclu si inainte nu esti fertila(asa se zice dar nu m-as lua dupa asta). oricum ea putea fi umeda si de la ea, pentru ca banuiesc ca i-a placut, ma rog nu intru in detalii picante.concret e ca nu are cum sa ramana dar data viitoare folositi si voi o metoda contraceptiva, e mai sigur

7 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Sansa exista, dar de ce nu te gandesti inainte? Puteai s-o faci linistit dar dupa ce iti puneai prezervativ! >> Lichidul preejaculator apare lent si iti/va poate face figura!

| blaxy a răspuns:

Nu cred.dar cel mai bine pentru a fi siguri lasa sashi ia un test, cu toate ca nu cred ca exista acel pericol. funda?

| Nicky29 a răspuns:

Raspunsu este sigur nu deci ff sigur! sunt mai sigur pe raspunsu meu de cat daca 2+2 face 4! In mod sigur nu!

| Buttercup30 a răspuns:

Daca nu ai penetrat-o nu e nicio sansa.

| Sexualitate a răspuns:

Am citit târziu întrebarea ta, însă tot îmi vine să adaug un răspuns. Lapidar. Nu vă mai jucaţi cu focul. Da, în cazul unui astfel de joc, riscul există!

| tbx_2250 a răspuns:

Ce inseamna petting? funda

| Gigiburghiu explică:

Va multumesc mult, suntem foarte speriati amandoi... sad