| Leo0008 a întrebat:

Am făcut petting cu iubita mea imbrăcați.
Ea avea pantaloni colanți iar eu pantaloni de trening grosi.
Credeți că poate rămâne însărcinată? M-am frecat jos cu pantaloni, apoi putin cu boxeri și nu mi-am dat drumul sau ceva.

7 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

De fiecare data cand aud de petting, imi aduc aminte de scena ridicola din "Bad Teacher" 2011, dintre Cameron Diaz si Justin Timberlake...si ma intreb daca toate gagicile sunt la fel de "incantate" si "satisfacute" precum a fost Cameron! laughing
Legat de intrebarea ta, pai cum sa ramana fratioare gravida, daca nu doar ca nu ti-ai dat drumul, dar si daca ti-ai fi dat, ar fi trebuit sa treaca prin chilotii si pantalonii tai si prin pantalonii si chilotii ei. Sunt 4 straturi! Voi chiar nu ganditi logic?

| Anuskaa a răspuns (pentru wildthing):

Nu e vorba de logica, dar nu toata lumea stie cum se poate ramane gravida, probabil au 11, 12 ani.

| wildthing a răspuns (pentru Anuskaa):

Atunci sa mai astepte 7 ani pana sa inceapa sa se calareasca.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Tu esti mă Leo de la Strehaialaughing te ai frecat in pantaloni, o sa nasca pantaloni scurti, boxeri laughing Nimic nu aveti in cap, paie

| Violleta2022 a răspuns:

Prin haine, cu prosopul, perdeaua, chilotul baiatului, apa din cada saucapacul de la wc, NU se poate ramane gravida!

Ca sa lasi o fata/femeie gravida trebuie sa existe contact sexual cu penetrare vaginala in perioada ovulatiei, fetei.

Am un sigur sfat sa va dau: lasati joaca de-a sexul pentru adulti si puneti mana serios pe carte, daca nu aveti nici cele mai elementare cunsotinte de anatomie despre corpul vostru.

| Emilian65 a răspuns:

Nu.

| Mayhem666 a răspuns:

Sper ca asta e o gluma.