| vreauTotulSauNimic a întrebat:

Am facut petting cu prietenul meu, de mai multe ori, si luna aceasta nu mi-a mai venit ciclul. Adica, au trecut 3 zile de cand trebuia sa imi vina,iar de obicei, imi venea regulat. Tin sa precizez ca de fiecare data, eu eram imbracata, adica si cu pantalonii pe mine, dar el nu.+ca sunt virgina. Sunt foarte speriata ...Este posibil ca sperma sa treaca prin pantaloni?
Ma gandesc ca ar putea fi si de la stres, pentru ca ma tot gandesc la asta non-stop, dar si foarte speriata pentru ca nu stiam ca exista riscul asta.
Aa si, sper ca nu incepeti cu mistouri, pentru ca nu sunt singura care fac asta,am un an si cu prietenul meu si sunt destul de mare, deci. :* raspunsuri folositoare si cu bun simt, va rog. puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| Fatamuntilor a răspuns:

In conditiile descrise de tine, nu! CATEGORIC! Poti sta linistita!
Ciclul poate intariza din mai multe motive, prntre care si cel descris de tine!

| vreauTotulSauNimic explică (pentru Fatamuntilor):

Pfiu straight face... Ma simt putin mai bine, acum ca mi'ai dat raspunsul asta. Sper sa fie asa cum zici tu, caci daca nu, chiar nu stiu ce as face... straight face

| Fatamuntilor a răspuns (pentru vreauTotulSauNimic):

Iti spun eu SIGUR nu! Sperma NU trece prin pantaloni!

| vreauTotulSauNimic explică (pentru Fatamuntilor):

Probabil.puppy dog eyes,dar ma gandeam ca, doar eu fiind imbracata, el nu, ar fi posibil...

15 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

V-at jucat cu focul, focul s-a aprins si iata a aparut bebelusul.

| vreauTotulSauNimic explică (pentru Emilian65):

Asta e explicatia pentru nasterea ta sau?

| sofisis a răspuns:

Nu stiu cat de "destul de mare" te crezi tu dar din punct de vedere al cunostintelor esti mica rau. De ce nu te informezi inainte sa faci ceva?
Sperma NU trece prin haine. Daca nu esti pregatita psihic pentru asa ceva, de ce o faci? De dragul lui?

| vreauTotulSauNimic explică (pentru sofisis):

Pai,am 17 ani. Si sunt pregatita psihic, doar ca m-am speriat pentru ca nu mi-a mai intarziat atat niciodata! happy

| Alcyon a răspuns:

De cate ori sa mai repet? Ciclul poate sa intarzie si de la stres (aviz domnisoarelor care-si imagineaza cai verzi, c-au ramas gravide facand baie, stand pe colacul de la veceu etc) sau de la frig. Asa ca nu te mai agita, ca-ti faci rau singura.

| Madayna a răspuns:

E imposibil sa fi insarcinata, probabil nu ai ciclul atat de regulat si de aceea mai intarzie cateva zile.

| vreauTotulSauNimic explică (pentru Madayna):

E si asta posibil...nu stiu ce sa zic. straight face

| Hαppiηеss a răspuns:

Ca sa ramai insarcinata trebuie sa existe un contact sexual, iar in conditiile in care tu erai imbracata nu ai de ce sa te gandesti la o sarcina, e ridicol.
Nu avea cum sa treaca sperma prin haine si sa ajunga in interiorul vaginului tau.
Nu te mai stresa aiurea!

| vreauTotulSauNimic explică (pentru Hαppiηеss):

Incerc...dar crede-ma ca numai la asta ma gandesc. Multumesc de raspuns, sper sa ai dreptate. sad :*

| beatixee a răspuns:

Sa stii ca nu ai de ce sa iti faci grij deloc...

| vreauTotulSauNimic explică (pentru beatixee):

Eu sincer, sunt asa stresata...Chiar nu am motive sa imi fac griji? Nu exista niciun risc? sad

| beatixee a răspuns (pentru vreauTotulSauNimic):

Nu..nu exista nici un risc! happy