| Sara2 a întrebat:

Am facut petting, el zice ca nu si-a atins penisul, eu simt ca minte, dar avea inca pantaloni pe el, si mi-a bagat degetele in vagin, pot ramane insarcinata in cazul in care el avea pe degete lichid preejaculator? nu a ejaculat nici nu m-a penetrat (el mai spune ca nu exista spermatozoizi in acel lichid mai ales ca nu a avut o ejaculare in acea zi)

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Eu cred ca in conditiile date riscul este neglijabil. As zice zero, dar nu vreau sa ma aventurez. Oricum, aproape de zero/

| Floreenofficial a răspuns:

Nu cred...desi mici sanse exista fiindca acel lichid contine totusi spermatozoizi. daca nu e prea tarziu ia pastila aia de a doua zi nu stiu sau fa spalaturi vaginale.succes! :*

| lavynika a răspuns:

Stai linistita, nu poti ramane.

| AlexSadik a răspuns:

Nu cred deoarece daca avea...pe degete, ceea ce nu cred fiindca nu a ejaculat, nu iti ajungea tocmai pana in ovul, cand(ramai insrcinata penisul ejaculeaza si ajunge sperma...) sper sa te ajute raspunsul meu

| Doar1îngeR a răspuns:

E imposibil sa fi trecut cu mana direct de la el in pantaloni la tine in pantaloni fara sa se atinga de ceva si sa se stearga...

In acel lichid exista spermatozoizi, spune-i sa se mai documenteze.

Nu cred ca poti ramane insarcinata... e prea complicat tot circuitul. Unii spermatozoizi nu pot sa ajunga la ovul calumea nici dupa un act sexual normal, d-apai sa isi gaseasca singuri drumul de la intrare in vagin.In plus in contact cu aerul spermatozoizii isi pierd din "putere".

| Barbie_9570 a răspuns:

Cum adica simti ca minte?
Pai, u faci asa ceva cu o persoana in care nu ai incredere?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hm depinde ce iti doresti pin aceste tehnici, eu inteleg ca Satan a orbit vederea oamenilor ca sa nu mai intelega ca merg intr-un cosciug, de tineri spre iad, Dumnezeu si biserica ortodoxa prin biblie condamna aceste lucruri.
de curand un amic mi-a povestit ca la o petrecere a intretinut relatii intime cu o fata si a contactat o ciuperca care l-a condus dupa cateva zile la spital pentru operatie, a suferit cumplit tanarul meu prieten, cu dureri caracteristice zonelor intime care sunt puternic strabatute de nervi, oare se merita placere pacatoasa cateva minunte ca apoi sa suferi zile intregi?