| anonim_4396 a întrebat:

Am facut sex anal si nu am mai iesit la baie de 3 zile(treaba mare) am mai facut sex anal si e prima data cand nu ies la baie dupa atata timp.este ceva grav? astept raspunsuri

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aoleu ce aveti ma cu fata? e pb ei pana la urma. poate sa se sparga si in urechi daca are chef atat timp cat ei ii place. fata mea nu cred ca are vreo legatura sexu anal cu iesitul la baie.

8 răspunsuri:
| smilewithme a răspuns:

Probabil ca te-ai iritat...ai nu mai poti iesi acumthinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da fata trebuie sa mai faci sa se rupa dopul

| Leon a răspuns:

laughing mori de ras pe situ asta, sora mea e dramatic sa moara gibilan. dupa ce ca esti 'gaurita' mai si semnalizezilaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bine inteleg
Dar spune-mi un lucru
Tu ai mancat ceva de atunci si daca da, cat?

| jEgstyL3 a răspuns:

Vai e foarte grav, ti-a spart rozeta sad

| GhostPiatraNeamt a răspuns:

Cand faci sex anal trebuie sa manaci fasole inainte, iar apoi o sa iti iasa "treaba mare" in urina fara nico problema. funda?

| jEgstyL3 a răspuns:

E foarte grav, ti-a cam spart rozeta sad.

| GhostPiatraNeamt a răspuns:

Trebuia sa mananci inainte niste fasole, orice fasole, chiar si batuta, apoi nu o sa mai ai probleme treaba mare se va elimina prin urina.