| mrbig_1551 a întrebat:

Am facut sex cu prietenul meu, el avea prezervativ si a ejaculat in mine ...nu s-a rupt prezervativul nu s-a intamplat nimic doar ca atunci era perioada fertila si cand mi-a venit ciclul a intarziat 3 zile.ar trebui sa am motive de ingrijorare? pot face testul de sarcina daca au trecut 5 saptamani de atunci?

5 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

E mai sigur sa faci testul, si sa-l repeti dupa cateva zile, pentru ca mai exista si ciclu peste sarcina!

| LNK a răspuns:

Salut!
E logic ca daca prezervativul era intact si ti-a venit ciclul, nu esti insarcinata. Nu ar trebui sa ai niciun motiv de ingrijorare, pentru ca nu conteaza daca erai sau nu in perioada fertila, daca nu s-a rupt prezervativul. Totusi, ca sa te linistesti, poti sa-ti faci un test de sarcina. Se poate face din cate stiu eu dupa 2 saptamani, si cel mai ieftin costa aproximativ 7-8 lei.
Succes! happy

| happy_7964 a răspuns:

Deci daca prezervativul a ramas intact si pe deasupra ti-a mai si venit nu e nici o problema.

| KostikaFaraFriKa a răspuns:

Cati ani ai?

| Nik a răspuns:

Waw