| anonim_4396 a întrebat:

Am facut sex cu una si am dat un pic mai tare si s-a rupt prezervativul,
Am simtit si m-am oprit si nu am continuat.
Este posibila vreo infectare chiar de poate am facut contact foarte putin?

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Depinde de mai multi factroi: daca fata era in perioada fertila, daca ai avut sperma pe teava si s-a scurs...
Sa nu uitam si de posibilitatea luarii unor boli cu transmitere sexuala.

| Violleta2022 a răspuns:

Te sfatuiesc ca data viitare sa cumperi prezervative cu 2 numere mai mici, fiindca prezrevativul se poate rupe numai fiindca este prea mare pentru cucul tau. Fiind larg, se rasuceste pe pnis in timpul sexului, s eintinde la maxim si pocneste.
"Datul tare" nu are nimic de a face cu ruperea prezervativului, doar cu efortul tau de a impinge.

| Oxforshires a răspuns (pentru Violleta2022):

Sau poate ca nu era umeda….

| Emilian65 a răspuns:

Daca ea este infectata cu o boala sexuala, este posibil ca si tu sa te infectezi in situatia prezentata.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum orice picătură de spermă în vagin poate cauza sarcina, la fel și tu. Șanse 50/50.

| Oxforshires a răspuns (pentru anonim_4396):

????

| anonim_4396 explică (pentru Oxforshires):

Trebuie sa îți desenez?

| Oxforshires a răspuns (pentru anonim_4396):

Am vrut sa pun un semn de tristete
Dar s-a pus
Semnul intrebarii.

| anonim_4396 explică (pentru Oxforshires):

Data viitoare pune și tu două prezervative. Când pleci cu bicicleta la drum lung nu îți iei cu tine și o camera de rezervă? Sau chiar mai multe camere de rezervă. La fel și cu sexul. Mai bine precaut când știi ca femeia este una cam umblată.