| anonim_4396 a întrebat:

Am făcut sex cu vecina mea care are 28 de ani și un copil de 7 ani si are un soț și eu m-am culcat cu ea si mi-a spus că este gravidă cu mine acum. Eu am 19 ani, ce să fac, ce sfat imi dati? Multumesc anticipat

20 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Asta e...copilul sotului ei, va semana cu tine.winking

regis
| regis a răspuns:

Nu ți-a cerut si bani pentru întreruperea de sarcina?

| darrio2007 a răspuns:

Acum doua zile aveai 18 ani.
Daca este adevarat ce spui, parerea mea este ca nu numai tu ai umblat pe la ea, in afara de sot.
Dar ai picat tu mai de fraier.
Eu zic sa dai fuga de acolo, ca te omoara sotul ei.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Trebuie sa va căsătoriți

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Asta ai visat tu nu? Ca realitatea este cu totul alta, una de 28 de ani nu se va culca cu un pustan de 19 ani, mai ales ca ea este casatorită si daca o prinde sotul cu tine in pat va omoara pe amindoi, acum daca ea este gravida in visele tale cu tine, culca te continuă sa visezi sa vezi ce se va intampla va tine copilul sau va avorta, vise placute visatorule

| Violleta2022 a răspuns:

Da-i pace, spune-i sa discute cu barbate-su!
Nu mai pune botul a tot ce spun una si alta... ca asta are barbat si nu are nici ea de unde stii cu cin-i gravdia.
Nu recunoaste nimic.
Pune-i sa faca copilul si sa faca test de paternitate si daca este al tau, vei platii pensie alimentara, ca oricum nu cred ca vrei sa te insori cu o parasuta care se culca probabil cu toata scara blocului.

| mihai69 a răspuns:

Cum ce să faci? O iei de nevastă. Da' stai! E deja nevastă, dar nu a ta. Ghinion...

| Hammurabi a răspuns:

Vrăjeală ieftină. Visează în continuare. laughing
O femeie măritată și cu un copil, nu lasă niciodată la voia întâmplării chestiile astea.

| darrio2007 a răspuns (pentru Hammurabi):

Cred ca a facut sex cu faianța din baie.

| just4ubr2015 a răspuns:

Gaina batrana face ciorba buna laughing daca e gravida faci test de paternitate sa fi sigur ca e al tau si nu a altui vecin daca refuza adio sa il creasca sotul ei.

| Alex10092003 a răspuns (pentru just4ubr2015):

Este a mai nu sa mai culcat cu alt cineva in fiecare seara dormea cu mine fiind a ca soțul ei este in străinătate

| Mynameis93 a răspuns:

Baftă, Charlie.

| Adelina4679 a răspuns:

Te minte, probabil vrea sa te santajeze cu asta.

| Alex10092003 a răspuns (pentru Adelina4679):

Nu ma minte chiar este gravidă cu mine soțul ei este in strainatate

| orailibrail a răspuns:

Troll

| adorbanii a răspuns:

Avort

| cristianvalentin337 a răspuns:

Ea ce propune?

| Adelin0114 a răspuns:

Greșeala a fost de când te-ai culcat cu ia sau mai bine zis de când i-ai dat atenție. copilul nu se știe dacă e al tău deci convinge-te ca e al tău după vezi ce e de făcut

| Alex10092003 a răspuns (pentru Adelin0114):

Păi soțul ei este in strainatate deci copilul este al meu

| Adelin0114 a răspuns (pentru Alex10092003):

Atunci accepta copilul dar nu și pe ia dacă a făcut asta cu tine în timp ce era măritată clar asta fa face cu cu altul când e cu tine sunt șanse mici sa se schimbe dacă vrei risca dar eu zic ca moral este sa I recunoști soțului iei sau s-o faci pe ia sa recunoască