| RadulescuMarian a întrebat:

Am făcut sex la 13 ani și de atunci nu an mai facut, doar m-am masturbat. Am 16 ani acum, are ceva?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Fiindca esti baiat o asemenea ''abstinenta'' de natura sexuala, nu poate sa provoace niciun fel de efect secundar... anormal, sau imposibil de suportat. laughing Sanatate!

3 răspunsuri:
| RoCkKiD a răspuns:

Da, si e grav. Dupa spusele populare iti vor creste coarne si un coi in talpa.

| Emilian65 a răspuns:

Nu are nimic ca nu ai mai facut sex. Atentie! Nu te mai masturba in exces.

| Andreeush a răspuns:

Nu pățești nimic.