| Larisssssssssa555 a întrebat:

Am făcut sex neprotejat acum 2 saptamani, menstruatia trebuie sa imi vina luna asta pe 8, este posibilă o sarcină?

4 răspunsuri:
| Larisssssssssa555 explică:

Fara sa isi dea drumul, doar i-a curs lichidul preejaculator

| Avarya a răspuns:

Da, șanse exista

| Violleta2022 a răspuns:

De ce nu ai rabdarea pana pe 8 august?

| finsta0f a răspuns:

Așteaptă pana pe 8, dacă ciclul îți întârzie mai mult de 3 zile ar fi cazul sa faci un test de sarcina, nu te speria, am trecut și eu prin asta, mi-a întârziat aproape 3 sapatamani, dar totul a fost bine
Șansele sa rămâi însărcinată dacă nu și-a dat drumul in vagin sunt, dar scăzute