| anonim_4396 a întrebat:

Am facut sex neprotejat cu prietenul meu in a 12 zii, dar nu pot zice ca sex pentru ca nu a fost decat 1-2 minute pentru ca dupa aceea ne-am oprit si nu a ejaculat in mine. e posibil sa fiu insarcinata? mi-a intarziat 4 zile.

6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, e foarte posibil sa fii insarcinata, fiindca ziua 12 este zi cu fertilitate maxima. 1-2 minute sunt mai mult decat suficient. Sansa de a fi insarcinata e de cam 30%. Mai asteapta vreo 5 zile si fa-ti 1-2 teste de sarcina.

| cioko19 a răspuns:

Buna!

Nu conteaza cat a durat actul sexual.

Poate dura 2 minute, jumatate de ora etc.

Da, este posibil. Peste cateva zile cumpara-ti doua teste de sarcina. Un test de sarcina sa-l faci in ziua respectiva, si a doua in ziua urmatoare, ca sa fi sigura. Nu costa mult.intre 5 si 15 lei.

O zi placuta!

| Georgianaaa93 a răspuns:

Ar trebui sa ti cumperi 2 3 teste de sarcina

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Dacă nu s-a retras la timp, prezența unei sarcini nu este o întâmplare.
Prezervativ.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am facut test de sacina si a iesit negativhappy multumesc pentru raspunsuri

| bouguss a răspuns:

Servus mada,
Tocmai am recalculat sansele sa fii insarcinata. Sa stii ca raspunsul nu e 30% asa cum a spus brigaela. Dupa formula mea de calcul, dupa ce extragi radicalul hipercubic din numarul sanselor impartit la numarul nesanselor rezultatul este de 237, 45%. Numarul sugereaza faptul ca prietenul tau are puteri supranaturale si chiar si daca nu ati fi facut sex, tot puteai sa ramai insarcinata.
Maine o sa refac calcul pentru ca am impresia ca am gresit undeva. Oricum e vorba doar de a doua zecimala de dupa virgula. Sper ca te ajuta raspunsul meu. Succes!
PS: Daca vrei iti imprumut cartea "Cum sa fii o mama de succes la 14 ani", o am dublura.