| Mariana34 a întrebat:

Am facut sex neprotejat de mai multe ori dar nu si a dat drumu in mine. Aseara inainte sa ma culc mi am spus in gând daca in seara asta visez un copil înseamnă ca sunt insarcinata. Si am visat ca plec undeva cu mama si sora mea si aveam un bebe cu ochisorii albastrii, era un copil superbb si l am tinut in brate si nu plagea de loc... Ati putea sa imi spuneti ce insemna?

3 răspunsuri:
| GoldenZenith a răspuns:

Nimic, draga mea!
Cum ziceam si la o alta intrebare, visele sunt rezultatul gandurilor noastre. Nu sunt semne sau alte chestii de genul.
happy

| 6Anonim9 a răspuns:

Este demonstrat stiontific ca visele sunt provocate de gandurile profunde pe care le aiinainte de somn. E o chestie banala. De aia visati si baieti, fete, etc... Chiar atat de greu e? Visele nu-nseamna nimic. happy

| Alexandrinapop a răspuns:

Chiar si daca nu-si da drumu in tine poti ramane insarcinata, mai bine protejati-va