| Mkeynes a întrebat:

AM facut sex protejat am verificat dupa
Prez era in regula
Dar ce am vazut dupa era
Ca si "sperma " probabil este de la ea ‘, ca eu nu am terminat
Mereu cand am simtit ca vine m-am oprit ‘si am scos
Si prezervativul a fost in regula

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Pe perioada timpului cat este intretinut actul sexual, din cauza excitatiei, a placerii si satisfactiei resimtite, organismul femeii transmite semnale prin care este pornita activitatea unor glande speciale care produc lichid lubrifiant care umezeste interiorul vaginului. Cantitatea de lichid lubrifiant creste odata cu excitatia si satisfactia resimtita. Daca secretia lubrifianta se amesteca cu secretia vaginala normala adica cu leucoreea si in plus uneori si cu mucusul cervical care in cazul multor femei este a abundent, prin amestecarea celor 2-3 secretii rezulta o substanta foarte asemanatoare cu sperma care uneori este atat de abundenta incat poate sa se scurga din vagin si trecand printre buci, sa ajunge sa pateze cearceaful de sub fundul femeii. big grin

| Mkeynes explică (pentru corbulalbrosu):

Ca am verificat prezervativul si era intact
...si cand fata are orgasm e la fel? Sau

6 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Daca nu ai ejaculat, nu poate fi gravida.

| CiobotaruValentin a răspuns:

Salut.Dacă întrebarea ta este ce semăna cu lichidul seminal, era lichidul ejaculat de ea.Care are culoare albicioasă, dar este mai fluid.
O seară bună şi sper să te ajute răspunsul meu!

| Mkeynes explică (pentru CiobotaruValentin):

Da boss dar era mai gros gelatinos la fel ca sperma

| CiobotaruValentin a răspuns (pentru Mkeynes):

Salut.Acelaşi lucru îl repet, dacă ai verificat prezervativul şi nu era rupt, spart sau găurit sigur era lichidul ejaculat de ea.Stai fără grijă!

| Mkeynes explică (pentru CiobotaruValentin):

Asta inseamna ca a avut orgasm sau cv de genul?